ثبت نام

 

  حتمآ قبل از خرید " راهنمای خرید " را مطالعه بفرمایید /  واریز وجه به حساب  از پرداخت وجه به مامور پست  20% ارزانتر و دریافت هم سریعتر است / حداقل مبلغ خرید 8000 تومان (قیمت محصول )
  آخرین اخبار فروشگاه
دعای پر فیض صحیفه - برای رفع بلا ، شفا ، افزایش مال  ::
جمعه ۲۰ خرداد ۱۳۹۰ ۰۳:۳۱:۳۳
-------------------------------
متن و فایل صوتی دعای توسل + دانلود ::
چهار شنبه ۶ بهمن ۱۳۸۹ ۰۴:۵۲:
-------------------------------
عید غدیر خم مبارک ::
سه شنبه ۲ آذر ۱۳۸۹ ۰۳:۴۲:۳۸ ق
-------------------------------
چگونه هزینه پست را کمتر کنیم؟؟ ::
شنبه ۳۰ مرداد ۱۳۸۹ ۰۶:۴۵:۲۱
-------------------------------

 

 


صفحه اصلی / دانلود رایگان و فروش فایل / دانلود رایگان فایل ها
نسخه قابل چاپ نسخه قابل چاپ

دانلود رایگان در محضر لاهوتیان جلد اول و دوم
 

دانلود رایگان در محضر لاهوتیان جلد اول و دوم 

دانلود کتاب در محضر لاهوتیان از کتابهای بسیار پرفروشی است که به چاپ چندم رسیده و به مراحل سیر و سلوک و کرامات عارف جلیل القدر شیخ جفر مجتهدی می پردازد.

استاد محمدعلي مجاهدي (پروانه) در كتاب در محضر لاهوتیان ابتدا کلیاتی درباره سیر و سلوک و سبب تالیف كتابي در محضر لاهوتیان را ارائه می کند. و سپس در فصل دوم کتاب در محضر لاهوتیان زندگینامه  عارف جلیل القدر شيخ جعفر مجتهدي (ره) را بیان می نماید

برای دانلود رایگان در محضر لاهوتیان (جلد 1) کلیک کنید

برای دانلود رایگان در محضر لاهوتیان (جلد 2) کلیک کنید

دانلود رایگان در محضر لاهوتیان جلد اول و دوم

كتاب در محضر لاهوتیان در چهار فصل تهیه و تدوین شده است. استاد محمدعلي مجاهدي (پروانه) در كتاب در محضر لاهوتیان ابتدا کلیاتی درباره سیر و سلوک و سبب تالیف كتابي در محضر لاهوتیان را ارائه می کند. و سپس در فصل دوم کتاب در محضر لاهوتیان زندگینامه  عارف جلیل القدر شيخ جعفر مجتهدي (ره) را بیان می نماید. در این بخش مطلبی بیان شده است که برای اهل معنا بسیار راهگشا است. آن زمانی که جعفر آقای مجتهدی (ره) با ریاضتی دشوار در پی آن بود که از ساختن کیمیا آگاه گردد. و در همان حال هاتفی غیبی در گوش ایشان زمزمه کرد که: « جعفر! کیمیا، محبت اهل بیت عصمت و طهارت است، اگر کیمیای واقعی می خواهی بسم الله! این راه و این شما!» و در فصل سوم  كتاب در محضر لاهوتیان نیز شیوه سلوکی و آراء معرفتی حضرت جعفر آقای مجتهدی (ره) بیان شده است. و در فصل چهارم كتاب در محضر لاهوتیان خاطره های  سلوکی و كرامات این مرد خدا (شيخ جعفر مجتهديره) بیان شده است. که برخی از آنها عبارت است از: اولین دیدار سرنوشت ساز، درمان غیر متعارف، نام آقا امام حسین (ع) محک ایمان است، برکات مادی و معنوی صلوات، در انتظار ظهور، رئیس دادگاه خودش ضامن شما می شود، شفای جوان آلمانی، پسر فاطیما به شما کمک می کند، فلانی سیر برزخی خود را آغاز کرده است و دهها کرامت و خاطره سلوکی از آن مرد خدا.
نام انتشارات: لاهوت
سال: 1389
شماره نشر: 1072053

دانلود رایگان در محضر لاهوتیان جلد اول و دوم
جلد دوم كتاب در محضر لاهوتیان  در پنج بخش تدوین شده است. در بخش اول كتاب در محضر لاهوتيان به سیره اخلاقی و شیوه سلوکی حضرت جعفر آقای مجتهدی (ره) اشاره شده است. که طی آن مشی سلوکی ایشان که مبتنی بر موازین شرع مقدس بود شرح داده شده است. و مسائل مختلفی در زمینه سیر اخلاقی و شیوه سلوکی ایشان مطرح شده است. در بخش دوم كتاب  در محضر لاهوتیان رهنمودهای اخلاقی و سلوکی حضرت جعفر آقای مجتهدی (ره) مطرح شده است. که برخی از آنها عبارت اند از : 1 - گناه حجاب میان مخلوق و خالق است. این آلودگی را به آب توبه بشویید. 2- انجام اعمال مستحبی با «کراهت» و «خستگی» موجبات «قبض روحی» را فراهم می سازد و آثار منفی دارد. 3- در ذکر «صلوات» اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم و اهلک اعدائهم، «تولی» و « تبری» موج می زند و برکات «دنیوی» و «اخروی» بسیاری  دارد. 4- اگر دلی را شکسته باشید، هیچ عمل خیری نمی تواند شما را از پی آمدهای شوم آن نجات دهد و ... و در بخش سوم در محضر لاهوتیان رهنمودهای ولایی و معرفتی حضرت جعفر آقای مجتهدی (ره) بیان شده است که برخی از آنها عبارت است از: کیمیا محبت اهل بیت عصمت و طهارت علیهم السلام است. سالکی که طعم محبت اهل بیت علیهم السلام را نچشیده باشد، به جایی نمی رسد. محبت امام حسین علیه السلام محک ایمان است. تا همانند حضرت «حر» آزاده نگردی ، آزادت نمی کنند و ... در بخش چهارم كتاب در محضر لاهوتیان خاطره های ماندگار مرحوم شيخ جعفر مجتهدي(ره) و در بخش پنجم كتاب در محضر لاهوتیان گفتگوی عرفانی با حضور معنوی ده تن از عارفان بلند آوازه (سید علی آقای قاضی، شیخ حسنعلی نخودکی اصفهاني، شیخ محمد جواد انصاری همدانی، شیخ رجبعلی خیاط، آیت الله شاه آبادی، سیدهاشم حداد، علامه طباطبائی ، آیت الله بهاء الدینی ، آیت الله کشمیری، و مرحوم حاج اسماعیل دولابی).
نام انتشارات: لاهوت
سال: 1389
شماره نشر:
1072058

انتشارات لاهوت: www.lahutpub.com

اقلام مرتبط:

دانلود دو کتاب کله سر و سرالمستتر شیخ بهایی - طلسم، باطل سحر و علوم غریبه  تومان۲۰,۰۰۰
دانلود کتاب شاقول ابن سینا همراه با آموزش ساخت شاقول  تومان۴,۹۰۰
دانلود کتاب مجربات باقر - در زمینه دعا و طب سنتی و طب اسلامی  تومان۵,۵۰۰
کتاب صوتی تاریخ تمدن ویل دورانت 11 جلدی - 3DVD  تومان۱۲,۷۰۰


 
 
فروشگاه را صفحه خانگی سازید
 
شناسه
رمز عبور
فراموشی رمز

 
 
محتویات سبد
(خالی)

پرداخت >>

اهدای عضو یعنی اهدای زندگی


صفحه اصلی |محتویات سبد |راهنمای خرید | درباره ما | اقلام موجود | ثبت نام

    عضو شود و از مزایای گوناگون عضویت و تخفیف ویژه استفاده کنید

 
© Copyright Toop20 2010, All Rights Reserved